Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nabídka krmiv a produktů

Přijímáme objednávky na : Lososový olej

a granule.

Krmivo pro psy:

! Složení odpovídá Prémiovému krmivu + napuštěno lososovým olejem !

! Vhodné pro psy v zátěži, vyšší obsah tuku pro zimní období !

! Bohatá směs kvalitních živočišných surovin

s minimem škrobu !

 

Kompletní krmivo pro psy neexistuje: Člověk sice může psa dlouhodobě krmit pouze jedním druhem krmiva, ale tím ho nedokáže optimálně zaopatřit.

Ani vy, majitelé psů, nejíte stále stejné jídlo pořád dokola. Proto krmte psa kombinovanou, pestrou stravou, složenou jak ze suchých krmiv, tak ze syrového masa, těstovin, zeleniny a jinou,

energeticky vhodnou potravou pro daný druh a rasu.


Složení směsi : Celkem máme ve směsi 48 % živočišných surovin + 5 % kvasnic a pouze 13 % škrobu! A dostatek vlákniny pro správnou peristaltiku střev 4,7 % !

Nízké úrovně škrobu jsme dosáhli použitím bez škrobnatých rostlinných surovin, např. zeleninové a ovocné dřeně, aj.

Některé živočišné i rostlinné suroviny, které jsou v naší směsi, nelze použít v průmyslové velkovýrobě, pro jejich nezpracovatelnost v automatizovaných technologiích - např. hovězí škvarky, hydrolyzovaný hovězí tuk, syrová jablečná a mrkvová dřeň, aj. Směs s těmito surovinami se musí míchat pozvolna za určitých podmínek a s notnou dávkou ruční práce. Proto je složení krmiva velmi ojedinělé na českém trhu!

 

Živočišné suroviny: Hovězía vepřová moučka, lososová

a rybí moučka, hovězí krmné škvarky nesmažené, hydrolizovaný hovězí tuk, pivovarské kvasnice, krmné kvasnice, lososový olej, natrávená játra, lososový protein.

 

Rostlinné suroviny: Expandovaná rýže, toustovaná kukuřice, pohanková mouka, toustovaný nahý oves, jablečná a mrkvová dřeň, sladový květ, pšeničné klíčky, speciální typ vlákniny pro masožravce, prebiotikum-inaktivované kvasnice , pro lepšení trávení a zvýšení imunity.Obsahuje také silný přírodní antioxidant - Resveratrol - dodávaný v podobě jemně mletých jader modré vinné révy! Resveratrol snižuje negativní působení volných radikálů v těle a tím i mimo jiné Oxidativní stres, čili přílišné stárnutí buněk. Dále ovlivňuje i metabolizmus lipidů - tuků - a jejich využití v organizmu.

 

Obsah přirozených živin na 1 kg krmiva.

NL ( hrubý protein ) - 25,2 %, Tuk – 19,5 %, Vláknina - 4,5 %, Škrob pouze 12,5 % !

Cukr - 1,85 %, NaCl - 0,65 %.

Vitamíny: A – 5.500 mj.,D3 – 280 mj., E - 17 mg, B1 – 5,58 mg, B2 – 4,5 mg, B6 - 3,45 mg, B12 - 25,34 mcg, B8 Cholin – 753 mg,

Minerály: Ca – 2,27 %, P – 1,3 %, Na – 0,49 %, Cu – 7,65 mg, Fe – 192 mg, Zn – 35 mg, Se – 0,1 mg,

J - 0,49 mg.

Energetická hodnota: 10,80 MJ / kg= 2581 kcal/kg

Nepřidáváme umělé vitamíny ani minerály.

 

Charakteristika krmiva: Směs obsahuje nepravidelné pelety o průměru 14 mm, délce 15 - 18 mm a úlomky. Barva je tmavě hnědá. Má výraznou rybí vůni a mastný vzhled po lososovém oleji.Krmivo není konzervováno,přibarvováno ani aromatizováno! Lososový olej je stabilizován vitamínem E - tokoferol - přímo od výrobce. Pelety mají přirozenou, tmavě hnědou barvu a vůni po použitých surovinách. Doporučená doba spotřeby - do 3 měsíců od zakoupení, pro vysoký obsah surového oleje! Obsahuje menší podíl cukru - glukózy.

 

Doporučená doba spotřeby a skladování - max. do 2 - 3 měsíců od zakoupení! Uchovávejte v chladu, do cca 12 °C, suchu a temnu, v prodyšných obalech - papírový, nebo PP pytel ( na obilí ), ne však v PVC obalech ( igelitový sáček, taška, pytel aj. )! Pytle mějte v suché, nevytápěné místnosti a na podložce - paleta, karton, dřevo, ne na holém betonu, či železu!

V letním období místnost s teplotou do cca 15 °C.

Použití: pro zdravé psy, mladého a středního věku, bez alergií, cukrovky a s dostatkem pohybu. Nehodí se pro staré psy ( nad 8-10 let dle kondice a plemene ) a malá plemena bez zátěže, pro vyšší obsah bílkovin a tuku. U velkých plemen a psů v zátěži je potřeba dbát na jejich specifické nároky dle druhu a aktivity, např. doplnění chondroprotetik kloubních přípravků.

Upozornění: Krmivo nemusí mít vždy standartní velikost a tvar. To však nemá žádný vliv na jeho kvalitu, či chutnost, a jistě to také nebude žádnému psovi vadit.

 

 

PRO VELKÝ ZÁJEM O LOSOSOVÝ OLEJ PŘIJÍMÁME NOVÉ OBJEDNÁVKY !!!

 

Špičkový lososový olej prvotřídní superprémiové kvality.

 

 

Lososový olej je důležitým zdrojem Omega 3 EPA, DHA a také Omega 6 mastných kyselin, ty jsou životně důležitými zdroji výživy pro každý organismus stejně jako bílkoviny, uhlohydráty a cukry a jsou nezbytné pro zachování pružnosti tělesných buněk a posílení celého imunitního systému psů i koček.

 

Při pravidelném užívání lososového oleje bude srst vašeho psa či kočky krásně hustá a lesklá a olej pomáhá předcházet problémům s kůží – lupy, svědění, exémy, lysiny, s vypadáváním srsti, s matnou srstí nebo lámavostí, omezuje alergické reakce – ať už po klíštěti nebo bleším kousnutí, pomáhá řešit problémy

s poruchami imunitního systému, s pigmentací, ledvinovými poruchami, poruchami jater, poruchou srdeční funkce a oslabení zažívacího ústrojí, reprodukcí u fen i psů a má protizánětlivé účinky, upravuje hladinu cholesterolu, poruchy růstu a špatný vývoj kostry, artritidu, otlaky, bolestivost kloubů, záněty a otoky kloubů, nepřebarvuje srst, pomáhá při její výměně.

 

Lososový olej je získáván z lososa LISOVÁNÍM ZASTUDENA – to zaručuje šetrné získávání oleje

a nedochází tak k ničení mastných kyselin Omega 3 Eicosapentaenoic kyselina (EPA), Docosahexaenoic kyselina (DHA) a také Omega 6 a jen takto získáte vysoce koncentrovaný výrobek s úsporným dávkováním!

 

 

Obsah živin ve 100 g

 

Energie 3750 kJ/890 kcal
Hrubé bílkoviny 0 g
Surový tuk 99 g
Surový popel 0 g
Mastné kyseliny ve 4 ml:
Nasycené mastné kyseliny 860 mg
Jednoduše nenasycené
mastné kyseliny 1400 mg
Vícenásobně nenasycené
mastné kyseliny 1300 mg
Z toho mastné kyseliny
Omega 3 1050 mg
z toho kyselina
eincosapentenová (EPA) 350 mg
kyselina docosahexenová (DHA) 450 mg
mastné kyseliny Omega 6 150 mg
Stopové prvky vitaminu A a D nikterak neovlivňují denní přísun vitaminů.

 

 

Dávkování: 2- 4 ml na 10 kilo živé váhy psa - startovací a udržovací dávka – při problémech

zdvojnásobte!

-----------------------------------------------------------------